Rožinio pamaldos Guronyse

Kiekvieną spalio mėnesio sekmadienį 15.30 val. kviečiame į Rožinio pamaldas Guronyse, kartu apvaikščiojant Rožinio slėpinių koplytėles. 16 val. – šv. Mišios Guronių Šv. Juozapo koplyčioje! Adresas: Guronių k., 56419 Kaišiadorių r.

Rožinio slėpinių kelias

2006 m. Guronių kaime (Žaslių parapija), kardinolo Vincento Sladkevičiaus tėviškėje, buvo įkurtas Rožinio slėpinių kelias. Vieta parinkta norint įamžinti Šventosios Romos Bažnyčios kardinolo, branginusio Rožinio maldą, atminimą. Kelyje – penkios Rožinio slėpinių koplytėlės su piešiniais, vaizduojančiais biblines scenas bei Lietuvos katalikų gyvenimo istorinius įvykius, ir Švč. Mergelės Marijos statula. Jų autorius – prof. A. Kmieliauskas. Šalimais įsikūrę rekolekcijų namai, kuriuos ir visą Rožinio kelio statinių kompleksą, priklausantį Kaišiadorių vyskupijai, prižiūri ir administruoja Eucharistinio Jėzaus seserys, plačiau žr.: Guronių rekolekcijų namai | Facebook. Rekolekcijų namuose įrengta rožinių bei memorialinė Vincento Sladkevičiaus ekspozicija.

2010 m. Guronyse atvėrė duris koplyčia, skirta Eucharistijos šventimui, dedikuota Šv. Juozapui. Šiais metais koplyčia buvo atnaujinta – stogo danga, interjeras ir išorė. Darbus rėmė UAB „Teltonika“ prezidentas Arvydas Paukštys su žmona.

Prie Guronių koplyčios – Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas, UAB „Teltonika“ prezidentas Arvydas Paukštys su šeima ir seserys Eucharistietės.

Kurijos informacija (gt)