Kaišiadorių vyskupijos Sutvirtinamųjų diena

2024 m. gegužės 11 d. įvyko jau trečioji Kaišiadorių vyskupijos Sutvirtinamųjų diena, tema: „Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos“ (Mt 28, 20). Į šį susitikimą Sutvirtinimo sakramentui besiruošiančius Kaišiadorių vyskupijos jaunuolius pakvietė ganytojas – vyskupas Jonas Ivanauskas. Renginį organizavo Vyskupijos jaunimo centras.

Šiais metais į Sutvirtinamųjų dieną susirinko 270 jaunuolių iš įvairių vyskupijos parapijų – Birštono, Butrimonių, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kruonio, Merkinės, Molėtų, Onuškio, Semeliškių, Širvintų, Žaslių, Žiežmarių. Juos palydėjo katechetai, tikybos mokytojai ir parapijų jaunimo vadovai.

Gegužės 11-osios rytą jaunuoliai susibūrė į Žiežmarių parapijos bažnyčią, iš kur pradėjo Eucharistinę procesiją į Kaišiadorių katedrą. Popiet, nuėjus apie 6 klometrus, jaunuolius prie katedros pasitiko Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.

Po šv. Mišių ir pietų jaunuoliai klausėsi Jaunimo centro sielovadininko kun. Algirdo Akelaičio mokymo, o susitikimą užbaigė laudiškų šokių vakarone.

Su padėka visiems susirinkusiems ir prisidėjusiems – KVJC vadovė (RJ)