Svarbi informacija dėl Bažnyčios veiklos kol galios Vyriausybės paskelbtas karantinas (2020)

[ad_1]

Kol galios Lietuvos vyriausybės paskelbtas karantinas, tikintieji įleidžiami į bažnyčią su burną ir nosį dengiančiomis kaukėmis, išlaikomas saugus atstumas tarp pamaldų dalyvių – 2 m (10 kv. m ploto vienam žmogui ir laikantis ne mažesnio kaip 2 m atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, išskyrus šeimos narius).

Jaučiant simptomus, būdingus peršalimo ligoms dera susilaikyti nuo Eucharistijos šventimo bažnyčioje, o šv. Mišiose dalyvauti likus namie ir naudojantis šiuolaikinėmis komunikacijomis (plg. LVK Naujienos …).

TIESIOGINĖS ŠV. MIŠIŲ TRANSLIACIJOS: Sekmadieniais per LRT Plius – 12.30 val. ir Marijos radiją – 12 ir 18 val…

Kurijos info

[ad_2]